O firmie

Systemy automatyki stanowią technologię, która wpisuje się w idee smart i eco. Umiejętnie zastosowane, realnie obniżają koszty, jak również wpływają na zwiększenie poziomu komfortu klientów. Wsparcie ekspertów Lightoffo na każdym etapie wdrożenia projektu oznacza pewną inwestycję w innowacje i oszczędność.

Lightoffo to rozwiązania dostosowane do potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi możliwościami:
Kontakt
Optymalne wykorzystanie potencjału, jaki niesie za sobą rozwój technologiczny nie byłoby możliwe bez udziału fachowców. W Lightoffo sukces został zbudowany na kompetencjach i pasji. Punktem wyjścia jest zawsze zdefiniowanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz przekonanie, że korzyści płynące dla niego z wdrożenia systemu można połączyć z wyższym dobrem, jakim jest aspekt ekologiczny. Na poziomie zastosowania nowoczesnych rozwiązań to sytuacja win-win.

Lightoffo zapewnia kompleksowe podejście na każdym etapie inwestycji – od sprawdzonej oferty produktowej aż do samej realizacji projektu. Eksperci firmy posiadają niezbędną i aktualną wiedzę na temat produktów dostępnych na rynku oraz narzędzia informatyczne, potrzebne do programowania, konfiguracji i uruchomienia systemów.

Za Lightoffo stoją lata doświadczeń, satysfakcja klientów oraz certyfikaty potwierdzające wysokie kompetencje.
Jesteśmy zgranym zespołem, który nie boi się wyzwań.
18 lat doświadczenia
Ponad 50 zrealizowanych projektów
Nasi klienci zaoszczędzili ponad 10 000 megawatów
Działamy globalnie i nasze projekty realizowaliśmy w 3 krajach
Od lat stosujemy autorskie innowacje po to, by zapewnić klientom realne oszczędności i ułatwiać im życie. Wierzymy przy tym, że da się pogodzić te profity z proekologicznym podejściem i troską o środowisko naturalne. To właśnie nazywamy technologią z ludzką twarzą.
CEO
Poziom automatyzacji we współczesnym świecie jest coraz większy, a obiekty typu smart dawno przestały stanowić wizję rodem z filmów fantastycznonaukowych, a stały się codziennością. Obecnie trudno już wyobrazić sobie funkcjonowanie bez inteligentnych systemów bezobsługowych.
Posiadanie takich instalacji w istotny sposób wpływa na ekonomiczną oraz komfortową eksploatację, a równocześnie służy nadrzędnej wartości, jaką jest korzystny wpływ na środowisko poprzez oszczędność zużycia energii. Decyzja o inwestycji w automatykę wydaje się więc logicznym i zdroworozsądkowym ruchem, jednak pozostaje kwestia wyboru odpowiedniego partnera.
Materiały promocyjne
Lightoffo_1.pdf (500 Kb)
Lightoffo_2.pdf (500 Kb)
Lightoffo_sygnet.pdf (500 Kb)
Włącz / Wyłącz. Nie myśl, nie licz, oszczędzaj!
Jesteśmy pionierami nowoczesnych rozwiązań dla hoteli, statków wycieczkowych i jachtów. Bądź innowacyjny i wyznaczaj kierunki razem z nami.