Inteligentny hotel

Pomyśl, że dzięki proponowanej przez nas technologii, koszty utrzymania jednego pokoju spadają o 60%. A teraz przemnóż zaoszczędzoną kwotę przez liczbę zarządzanych przez Ciebie pokoi.
Zmniejszenie kosztów eksploatacji
Lightoffo
-60%
Konkurencja
-20%

Dzięki opracowanemu przez nas czujnikowi VIPERA – jest to zaawansowany technologicznie produkt z 32-bitowym procesorem o dużych możliwościach obliczeniowych – możemy bezbłędnie wykrywać obecność gościa w pomieszczeniu. Rozwiązanie to może w pokoju hotelowym z powodzeniem zastąpić czytnik kart. Czujnik, po wykryciu obecności, załącza podstawowe funkcje takie jak zasilanie i klimakonwektor. Urządzenia nie da się oszukać – po wyjściu gościa z pokoju następuje wyłączenie pokoju.

Z naszych dokładnych badań przeprowadzonych w jednym z hoteli biznesowych wynika, że w związku z kartą włożoną do czytnika pod nieobecność gościa, przez 15% czasu energia jest tracona. Daje to ok. 1620 zł straty rocznie na jednym pokoju.

Jako firma doświadczona w tego typu realizacjach, proponujemy zastosowanie innowacyjnej technologii pozwalającej zoptymalizować koszty utrzymania pokoju hotelowego. Pragniemy z dumą dodać, że tym rozwiązaniem dysponuje wyłącznie Lightoffo, co czyni nas bezkonkurencyjnym partnerem biznesowym w zakresie inteligentnych systemów zarządzania pomieszczeniami.

Zakres detekcji
110°
7m
Dzięki naszym projektom automatyki i czujnikowi VIPERA bezobsługowo zoptymalizujesz działanie niemal wszystkich zintegrowanych systemów obecnych w pokoju hotelowym. Wśród nich są przede wszystkim oświetlenie (górne, strefy wejściowej, łazienki, podłogi itd.) i klimatyzacja przełączająca się pomiędzy systemem EKONO (gdy pokój nie jest wynajęty) i KOMFORT (gdy pokój jest wynajęty). Opracowany przez nas czujnik VIPERA pozwala zaoszczędzić aż 15% energii rocznie.
Systemy automatyki to technologia, która wpisuje się w idee smart i eco. Umiejętnie zastosowane, obniżają koszty, jak również wpływają na zwiększenie poziomu zadowolenia klientów. Wsparcie ekspertów Lightoffo na każdym etapie wdrożenia projektu oznacza pewną inwestycję w innowacje i oszczędność.
Lightoffo
-60%
Zrób to smart
Prowadząc hotel, doskonale wiesz, jak wiele można zarobić na dobrych decyzjach. Lightoffo to technologia, która pomoże Ci w prowadzeniu Twojego biznesu.
Bądź eco!
Przyłącz się do walki o środowisko i wybierz rozwiązanie, które przyczynia się do oszczędzania energii. Optymalizuj, automatyzuj i przy okazji dbaj o przyszłość planety.
Realne oszczędności
Nie wydawaj pieniędzy bez sensu – zainwestuj w technologię, która pozwoli Ci obniżyć koszty utrzymania Twoich pokoi hotelowych, a więc też umożliwi kolejne inwestycje.
Nowa technologia
Jesteśmy pionierami nowoczesnych rozwiązań dla hoteli, statków wycieczkowych i jachtów. Bądź innowacyjny i wyznaczaj kierunki razem z nami.
Oddaj pokój w ręce gości
Goście mogą samodzielnie sterować temperaturą, oświetleniem czy ruchem rolet, a także zamawiać posiłki czy usługi room service. Wszystko szybko, łatwo i bez konieczności wykonywania telefonów czy schodzenia do recepcji.
Z czego składa się nasz system?
Czujnik Vipera
Czujnik VIPERA posiada w wersji standardowej przetwornik termowizyjny, a dzięki użyciu procesora o wysokiej możliwości obliczeniowej możliwe jest nie tylko wykrywanie obecności, ale również liczenie osób zajmujących dane pomieszczenie. Dzięki wbudowanym wejściom/wyjściom jest możliwe wykorzystanie czujnika jako sterownika automatyki pokojowej. Montaż czujnika odbywa się w standardowej puszce elektroinstalacyjnej, a pokrywę można malować w dowolnym kolorze co stanowi dodatkowy atut urządzenia.
Czujnik ruchu
Czujnik, który uzupełnia funkcjonalność czujnika Vipera. Jest czujnikiem ruchu do wnętrz i pracuje zgodnie z zasadą PIR (bierna podczerwień). Zasada działania polega na zauważeniu zmiany promieniowania cieplnego (ludzkiego) ciała, gdy człowiek porusza się przed czujnikiem.
Panel sterowania
Panel Sterowania jest nowoczesnym dotykowym interfejsem użytkownika systemu inteligentnego domu, budynku lub pokoju. Do dyspozycji użytkownika panelu są dostępne wyraźne, intuicyjne i dostosowane do wielkości palca graficzne ikony przedstawiające odpowiednie funkcje, a także diagramy sterujące pozwalające na kompleksowe zarządzanie wybranymi elementami instalacji.
Włącz / Wyłącz. Nie myśl, nie licz, oszczędzaj!
Jesteśmy pionierami nowoczesnych rozwiązań dla hoteli, statków wycieczkowych i jachtów. Bądź innowacyjny i wyznaczaj kierunki razem z nami.
10 500
20 1000
50 2500
100 5000