Aqua Park w Suwałkach

Obiekt sportowo-rekreacyjny / 20.12.2010

Budowa Aqua Parku w Suwałkach rozpoczęła się na przełomie kwietnia 2009 r. i została zakończona na przełomie grudnia 2010 r. Inwestorzy postanowili skorzystać z możliwości, które oferujemy jako Lightoffo. Suwałki zyskały inteligentną inwestycję sportową, która gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo i oszczędności.

Dzięki posiadaniu naszego systemu, aqua park posiada automatyczne sterowanie oświetleniem zewnętrznym, korytarzy oraz sal konferencyjnych. W związku z możliwością monitorowania rozdzielni głównej, która na bieżąco zbiera informacje o aktualnym zapotrzebowaniu na moc, energię oraz jej parametry, zmniejszają się koszty. Co ważne, dane są archiwizowane w systemie i umożliwiają optymalizację produkcji energii.
Obiekt ma możliwość kontroli nad całym budynkiem w zautomatyzowany, inteligentny sposób, dzięki czemu jego obsługa jest wygodna, a komfort i udogodnienia dla gości są na najwyższym poziomie.

Autor: Lightoffo
Włącz / Wyłącz. Nie myśl, nie licz, oszczędzaj!
Jesteśmy pionierami nowoczesnych rozwiązań dla hoteli, statków wycieczkowych i jachtów. Bądź innowacyjny i wyznaczaj kierunki razem z nami.