Rezydencja inteligentna pod Warszawą

Dom / 05.02.2011

System Lightoffo idealnie wpisuje się również w domy jednorodzinne. Wprowadziliśmy go w  jednorodzinnej, trzykondygnacyjnej rezydencji o nowoczesnej architekturze, o łącznej powierzchni 800m². Dom jest położony na działce pod Warszawą z otaczającym go ogrodem. Do dyspozycji domowników są następujące pomieszczenia: kuchnia, salon, jadalnia, ogród zimowy, siłownia, sauna, kino domowe, 6 sypialni, pralnia, winiarnia, garaż, poddasze do celów użytkowych. Po wprowadzeniu naszego systemu domownicy zyskali możliwości, dzięki którym ich dom stał nowoczesnym i ekologicznym domem smart.
Dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania różnorodnymi instalacjami elektrycznymi, urządzeniami domowymi, sieciami i układami, nasz system pozwolił wprowadzić oszczędności w domowym budżecie. . Zostały wprowadzone możliwości takie jak monitoring i sterowanie oświetleniem, gniazdami elektrycznymi, nagłośnieniem multiroom, ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją, żaluzjami, oknami dachowymi. Dodatkowo rodzina może zarządzać systemem nawodnienia ogrodu i systemami alarmowymi.
Oczywiście to nie wszystko. Jeśli myślisz o budowie domu i chcesz wprowadzić nowoczesne rozwiązania, które zapewnią wygodę, bezpieczeństwo i oszczędności, zadzwoń do nas.

Autor: Lightoffo
Włącz / Wyłącz. Nie myśl, nie licz, oszczędzaj!
Jesteśmy pionierami nowoczesnych rozwiązań dla hoteli, statków wycieczkowych i jachtów. Bądź innowacyjny i wyznaczaj kierunki razem z nami.