Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku

Szpital / 05.02.2011

Szpital, który powstał w 1921 roku. W 1993 r stał się największą jednostką służby zdrowia w województwie i jednocześnie bardzo znaczącą placówką dydaktyczno- szkoleniową. W roku 2010 rozpoczęto rozbudowę szpitala o nowy blok chirurgiczny i wspomagający go budynek techniczny E, w którym zlokalizowano: stację rozprężania tlenu, stację sprężonego powietrza, agregat prądotwórczy, stacje transformatorowe i rozdzielnię główną.
Nad wszystkimi systemami w budynku E umieściliśmy nasz zintegrowany system BMS, który spaja wszystkie systemy w budynku w całość, pozwalając efektywnie i w sposób oszczędny zarządzać całym obiektem z jednego miejsca. Budynek E ma możliwość zdalnego monitorowania wszystkich parametrów poprzez Internet, wyświetlania badanych parametrów systemów i zarządzania zintegrowanymi instalacjami w budynku. Budynek E zyskał mnóstwo udogodnień, a nad najważniejszymi funkcjami czuwa nasz system.

Autor: Lightoffo
Włącz / Wyłącz. Nie myśl, nie licz, oszczędzaj!
Jesteśmy pionierami nowoczesnych rozwiązań dla hoteli, statków wycieczkowych i jachtów. Bądź innowacyjny i wyznaczaj kierunki razem z nami.